Apie mus

Mes dirbame senelių globos bei slaugos srityje nuo 2012-ųjų metų. Per visus slaugos darbo metus įgijome patirties slaugant, globojant bei rūpinantis asmenimis, sergančiais kognityvinėmis, somatinėmis, neurologinėmis ir kt. ligomis.
Senelių namų komanda yra pasiryžusi teikti į žmogų orientuotą slaugos bei globos paslaugą, sukuriant ramią ir malonią aplinką. Stengiamės, kad aplinka būtų ne tik jauki, estetiška, pritaikyta specialių poreikių turintiems asmenims, bet ir paįvairintų gyvenimą. Kiekviename kambaryje yra televizorius, jaukumo suteikia gėlės ir paveikslai.
Ypatingą dėmesį skiriame senelių slaugos namų personalui. Rinkdami komandą vertiname ne tik profesinius gebėjimus, bet ir vidines, žmogiškąsias vertybes: sąžiningumą, rūpestingumą, atidumą, draugiškumą, mokėjimą bendrauti.
Mes tikime, kad derinant šias vertybes su turimais profesiniais įgūdžiais ir patirtimi, galima suteikti saugią, tinkamą, į žmogų orientuotą slaugą bei globą.
Stengiamės gerinti senelių gyvenimo kokybę, sveikatą bei gerovę: 2-3 kartus per savaitę, su kiekvienu gyventoju dirba kineziterapeutė. Dažnai senelius aplanko juoda labradorė DORA.
Senelių laisvalaikiui paįvairinti rengiame šventes, gimtadienius.
Skatiname senelių namų gyventojus užsiimti jų mėgstama veikla: skaityti, megzti, bendrauti.
Mūsų vizija – būti geriausias slaugos paslaugas teikiančia slaugos bei globos įstaiga Kaune. Mes nuolat geriname ir atnaujiname paslaugų standartus, ypatingai stengiamės savo darbą atlikti puikiai, todėl siekiame, kad mūsų klientais būtų tik tie asmenys, kuriems iš tiesų rūpi jų artimųjų priežiūros kokybė. 
Šiuo metu slaugos ir globos paslaugas teikiame šiuose senelių globos ir slaugos  namuose:
Slaugos namai Žemuosiuose Šančiuose ir Slaugos namai Šilainiuose