Globa Kaune

Apie mus

Mes dirbame globos bei slaugos srityje nuo 2012-ųjų metų. Per visus darbo metus įgijome patirties rūpinantis asmenimis, sergančiais kognityvinėmis, somatinėmis, neurologinėmis ir kt. ligomis.
Mes esame pasiryžę teikti į žmogų orientuotą paslaugą, sukuriant ramią ir malonią aplinką. Stengiamės, kad aplinka būtų ne tik jauki, estetiška, pritaikyta specialių poreikių turintiems asmenims, bet ir paįvairintų gyvenimą. Kiekviename kambaryje yra televizorius, jaukumo suteikia gėlės ir paveikslai.
Ypatingą dėmesį skiriame personalui. Rinkdami komandą vertiname ne tik profesinius gebėjimus, bet ir vidines, žmogiškąsias vertybes: sąžiningumą, rūpestingumą, atidumą, draugiškumą, mokėjimą bendrauti.
Mes tikime, kad derinant šias vertybes su turimais profesiniais įgūdžiais ir patirtimi, galima suteikti saugią, tinkamą, į žmogų orientuotą priežiūrą.
Stengiamės gerinti senelių gyvenimo kokybę, sveikatą bei gerovę: 2-3 kartus per savaitę, su kiekvienu gyventoju dirba kineziterapeutė. Dažnai senelius aplanko juoda labradorė DORA.
Senelių laisvalaikiui paįvairinti rengiame šventes, gimtadienius.
Skatiname gyventojus užsiimti jų mėgstama veikla: skaityti, megzti, bendrauti.
Mūsų vizija – būti geriausias paslaugas teikiančia slaugos įstaiga. Siekiame to nuolat gerindami mūsų paslaugų standartus.
Šiuo metu slaugos ir globos paslaugas teikiame šiuose namuose: