Paslaugos

Mes teikiame įvairias paslaugas, siekiant patenkinti įvairius senelių bei artimųjų poreikius:

Globa

Mes teikiame kokybiškas globos paslaugas asmenims, kuriems reikia pagalbos kasdieninėje veikloje, pvz., apsirengiant, valgant, prausiantis ir pan.
Patogumai mūsų globos namuose, paslaugų kokybė ir kvalifikuotas personalas skatina kiekvieno gyventojo savarankiškumą, sveikatą, saugą ir gerovę.

Slauga

Teikiame slaugos paslaugas žmonėms, kuriems reikia nuolatinės priežiūros. Mūsų kvalifikuota komanda įsipareigoja teikti paslaugas 24 valandas per parą, palaikydama kiekvieno gyventojo sveikatą, gerovę ir orumą.

Trumpalaikė globa

Mes teikiame trumpalaikę globą bei slaugą, trunkančią nuo kelių dienų iki mėnesio. Trumpalaikė, arba atokvėpio globa, leidžia artimiesiems, nuolat besirūpinantiems ligoniu, pailsėti ir atsipalaiduoti. Dėka mūsų tinkamai apmokytos, rūpestingos ir draugiškos darbuotojų komandos, artimieji gali ramiai ilsėtis, žinodami, kad jų mylimas žmogus yra saugiose rankose, gauna tinkamą priežiūrą.

Maitinimas

Maistą teikiame 4 kartus per dieną. Patiekalai ruošiami kiekvienoje įstaigoje, pagal visus higienos reikalavimus įrengtose maisto gaminimo patalpose. Esame tikri, kad gamindami maistą patys, užtikriname maisto saugą, šviežumą ir kokybę

Kitos paslaugos

Šeimos gydytojo konsultacijos;
Kineziterapija;
Kaniterapija;
Pėdos priežiūros specialisto konsultacijos;
Opų, pragulų profilaktika, priežiūra, gydymas;
Kirpėjos paslaugos;
 
Mes esame pasiryžę padėti Jums. Žinome, kad pasirinkę Slauga City Jūs gausite ne tik kvalifikuotas paslaugas, bet ir savo vidinę ramybę. Būsite tikri – Jūsų artimuoju tinkamai pasirūpinta. Iš visos širdies.